Tomo Kavarsko tapybos darbų paroda

Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos skaitykloje buvo   eksponuojama vilniečio, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokinio,  Tomo Kavarsko tapybos darbų paroda. Autoriaus darbai žavi vos juos pamačius. Ši paroda Tomui Kavarskui yra pirmoji personalinė paroda.

Štai kaip savo parodą pristato pats autorius:

,,Kiekvienas kūrinys – tai vis kitokia mano dalelė, nepakartojama ir labai man brangi. Lyg vėjo gūsis, kuris kaskart paliečia vis kitaip…

Ši paroda – mano pirmoji personalinė. Ir noriu ja parodyti dalelę to, ką kūriau ketverius metus – tai vasaros įspūdžiai, maži eskizai, lavinantys akis ir ranką, keli paveikslai, kuriuose vaizdavau žmones ir daugybė jausmų, patirtų Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje arba vasarinių plenerų su kartu besimokančiais draugais metu.

Paveiksluose keliaujama po Palangą, Nemajūnus, Alantą, Vilnių, Širvintų rajoną, o kartais mintys skrieja dar toliau… Tad kviečiu pabūti šalia manęs ir šių nuostabių vietų, tikiu, jog keliaudami kartu, atrasite tai, dėl ko netikėtai čia patekote…“

Autoriaus darbai kalba patys už save. Ši jo ir kūrybinių darbų harmonija suteikia malonių pojūčių ne tik autoriui, bet ir žmonėms, kurie žiūrės į juos ir kas žino, gal netgi ten nusikels….