Privatumo politika

Bendra privatumo politika

Šioje Privatumo politikoje, pagal Europos Sąjungos bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (toliau – Reglamentas) ir jį įgyvendinantį Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo Nr. I-1374 naują redakciją (2018-07-16) pateikiama privaloma informacija apie duomenų valdytojo – Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešoji biblioteka (toliau – Biblioteka) atliekamą asmens duomenų tvarkymą.

Privatumo politika visų pirma yra skirta asmenims, kurie naudojasi Bibliotekos interneto svetaine www.sirvintuvb.lt (toliau – interneto svetainė).

Rekomenduojame apsilankyti interneto svetainėje, kurioje skelbiamos Asmens duomenų tvarkymo taisykės (BDAR)

Duomenų valdytojo rekvizitai:

Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešoji biblioteka

Įmonės kodas: 190382821
Igno Šeiniaus g. 4, Širvintos

Tel. 8 699 14 130
El. p. vaiva.daugeliene @ libis.lt

 

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Slapukai (cookies)

Interneto svetainėje naudojamasi „Google Analytics“ – Google, Inc. (toliau – Google) teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Šiuo tikslu „Google Analytics“ naudoja slapukus – tekstinius failus, kurie įrašomi į Jūsų kompiuterį.
Slapukų gauta informacija apie naudojimąsi interneto svetaine – standartinė interneto žurnalo informacija (įskaitant Jūsų IP adresą) ir anoniminė informacija apie lankytojo elgesį – perduodama Google ir Google ją saugo, be kita ko, JAV esančiuose serveriuose. Prieš išsiunčiant Jūsų IP adresą Google, jis paverčiamas anoniminiu.
Pagal Google „privatumo skydo“ sertifikavimo tvarką, Google pareiškia, kad ji laikosi ES ir JAV „privatumo skydo“ sistemos reikalavimų. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.
Pagal „Google Analytics“ paslaugos teikimo sąlygas Google nesusies duomenų subjekto IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Nuorodų pateikimas

Interneto svetainėje pateikiamos nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines. Pažymėtina, kad trečiųjų šalių svetainėms, kurių nuorodos pateikiamos interneto svetainėje, yra taikoma tų interneto svetainių privatumo politika, ir Biblioteka neprisiima atsakomybės už šių interneto svetainių pateiktos informacijos turinį, jų veiklą ir jų privatumo politikos nuostatas.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

www.sirvintuvb.lt užtikrina, kad bet kokie asmens duomenys nebus parduodami, ar kitaip be teisėto pagrindo teikiami tretiesiems asmenims. www.sirvintuvb.lt pasilieka teisę pateikti informaciją apie Jus, jei privalėtume tai padaryti įstatymų numatyta tvarka teisėsaugos ar kitoms tokius įgaliojimus turinčioms teisėsaugos institucijoms.

Kontaktinė informacija

Su privatumo politika susijusiais klausimais siūlome kreiptis:

Bibliotekos duomenų apsaugos pareigūnas
Dalia Taparauskienė
tel. 8 600 18 470
el. p. dalia.taparauskiene @ vipt.lt