Sveikatingumo popietė Bagaslaviškio bibliotekoje

                      Saulėtą kovo 23-iosios popietę Bagaslaviškio bibliotekoje lankėsi Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistas Arvydas Raskilas. Visuomenės sveikatos biuras vykdo visuomenės sveikatos stebėseną, visuomenės sveikatos stiprinimą, vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūrą. Pagrindinė misija – žmonių sveikatinimas, kokybiško gyvenimo prailginimas.

Populiarus tarp širvintiškių šiaurietiškas ėjimas. Taigi ir mes paprašėme Arvydo Raskilo atvažiuoti į mūsų miestelį. Bibliotekoje išklausėme įdomią paskaitą ir išėjome į lauką pasportuoti. Gryname ore specialistas Arvydas išdalino atsivežtas šiaurietiškas lazdas, supažindino kaip su jomis elgtis. Dvylika savanorių entuziastų, atlikę specialius apšilimo pratimus, patraukėme į pirmą „šiaurietišką žygį“ miestelio asfaltuotomis gatvėmis.

Popietėje dalyvavę bagaslaviškiečiai suprato, kad tik nuo jų pačių priklauso kelias į sveikatą ir gerovę. Po savaitės susitarėme ir vėl susitikti Bagaslaviškio bibliotekoje, visi kartu nusprendėme, kad vieno užsiėmimo neužtenka. Besiskirstydami vieni kitiems palinkėjome linksmų švenčių ir geros sveikatos.

Bagaslaviškio filialo vyr. bibliotekininkė Rima Žilinskienė

Įrašas paskelbtas temoje Bagaslaviskis ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.