„Spektaklis visai šeimai „Mikė Pūkuotukas ir KITI““

Liepos 23 d., šeštadienį, minint 547-ąjį Širvintų miesto gimtadienį, gausus būrys vaikų kartu su tėveliais susirinko pasižiūrėti rankų šešėlių teatro „Budrugana“ spektaklio „Mikė Pūkuotukas ir KITI“. Tai interaktyvus spektaklis ikimokyklinio ir pradinių klasių amžiaus vaikams, sukurtas pagal vienos populiariausių A.A Milne knygos „Pūkuotuko pasaulis“ ištraukas. Spektaklio režisierė ir dramaturgė Miglė Remeikaitė.

Teatro aktorės Eglė Agota Matulytė ir Adelina Skalandytė kvietė mažuosius žiūrovus pakeliauti po paslaptingąją Šimtamylę girią. Kartu su Mike Pūkuotuku bei jo draugais vaikai pasinėrė į netikėtus nuotykius, padėjo įveikti iššūkius ir kartu šventė draugystės dovaną. Pagrindinio veikėjo Mikės Pūkuotuko išmintis priminė žiūrovams, kaip gera turėti tikrų draugų, mylėti ir būti dėmesingais vieni kitiems.

Spektaklis vyko įgyvendinant Širvintų Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos projektą „Kūrybiniai užsiėmimai: susidomėjimas gimsta dalyvaujant“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Širvintų rajono savivaldybė.

Vyresnioji bibliotekininkė Alina Griškevičienė