Šešuolėliuose nupintas adventinis vainikas

   Laiko tėkmė mus atnešė į adventą – tamsų, niūrų ir reiklų susikaupimo ir apmąstymų metą. Šis keturių savaičių laukimo ir tylos metas padeda kiekvienam iš mūsų pasiruošti Kūčių nakties paslapčiai ir šviesiai Kalėdų šventei. Todėl gruodžio 11-osios popietę rinkomės į Šešuolėlių kaimo bendruomenės namus: stabtelėti laukime, pabūti kartu, įsiklausyti į savo sielą, atverti širdis, palinkėti vieni kitiems vilties ir ramybės. Visi kartu pinėme adventinį vainiką- himną gamtai, kuri atgyja, kai atrodo, jog viskas turėtų numirti, himną šviesai, kuri nugali tamsą ir himną Kristui, tikrajai šviesai, kuri ateina nugalėti blogio ir mirties,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Tądien mūsų adventinį vainiką puošė tik dvi- Pranašo arba Vilties ir Betliejaus arba visiems skirto išganymo žvakės.

   Bibliotekininkė Vaida Dilienė kvietė visus sušilti prie žmogiškumo laužo, o mūsų parapijos kunigas Egidijus Kazlauskas ragino atleisti, mokė padėti vieni kitiems, priminė krikščioniškąsias vertybes ir papasakojo tikrąją Kalėdų senelio atsiradimo istoriją. Vėliau dalijomės prisiminimais iš vaikystės dienų, degustavome pasninko valgius.

   Sušilę prie žmogiškumo laužo, įsiklausę į savo sielą, atvėrę širdis gerumui skirstėmės namo laukti užgimstančio paties didžiausio stebuklo.

P1040064

P1040067

Šešuolėlių filialo vyr. bibliotekininkė
Vaida Dilienė

Įrašas paskelbtas temoje Šesuolėliai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.