„Knygų Kalėdų“ akcijos renginys

   Širvintų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius gruodžio 8 d. organizavo „Knygų Kalėdų“ akcijos vakarą. Į renginį rinkosi vaikai su tėveliais, močiutėmis. Šį kartą nusprendėme kiek kitaip švęsti Knygų Kalėdas.

   Visi džiaugiamės gavę dovanų įdomią, mums reikalingą knygą. Bet stilingas ir originalus dovanų įpakavimas yra ne mažiau svarbus nei pati dovana. Renginio dalyviai mokėsi gražiai „aprengti“ dovanėlę, kuri visada nurungs paprastą dovanų maišelį. Floristė Audronė Radzevičienė rado laiko kiekvienam renginio dalyviui, kiekvienai dovanėlei. Ji sakė, kad vis dėlto, dovanos dekoravimas neturėtų užgožti pačios dovanos. Visi puošėme dovanas įvairiomis juostelėmis, beržo tošimi, linine medžiaga, kailiu, kaspinais, kankorėžiais. Visko neišvardysi. Svarbiausia, kad darbo eigoje išgirdome begalę profesionalių patarimų. Dėkojame gėlių parduotuvės „Smiltė“ floristei Audronei Radzevičienei, kuri dalijosi idėjomis ir širdies šiluma, taip pat dovanojo daug vakaro metu naudotų pakavimo medžiagų.

   Pasivaišinę žolelių arbata, sausainiais, renginio dalyviai džiugia vakaro nuotaika galėjo pasidalinti su artimaisiais, parsinešę šauniai ir originaliai įpakuotas dovanėles.

   Tai buvo ir projekto „Nuo nemokėjimo skaityti iki negalėjimo neskaityti“ baigiamasis renginys.

 Vaikų literatūros skyriaus vedėja Lolita Pliukštienė

Įrašas paskelbtas temoje vaiku sk. Išsisaugokite pastovią nuorodą.