Tradicinė kasmetinė akcija „Iš širdies“

   Širvintų viešosios bibliotekos Vileikiškių filialo iniciatyva kasmet organizuojama knygų ir periodinių leidinių paramos akcija bibliotekai „Iš širdies“. Prie šių metų akcijos „Iš širdies 2015“ taip pat prisidėjo nemažai rėmėjų. Gavome nemažai naujų, įdomių, populiarių ir reikiamų lietuvių ir užsienio grožinės literatūros knygų suaugusiems ir vaikams bei periodinių leidinių.

   Visos bibliotekai dovanotos knygos buvo pristatytos į Širvintų viešosios bibliotekos spaudinių komplektavimo skyrių. Šio skyriaus darbuotojos sutvarkė jas pagal LIBIS (Lietuvos integrali bibliotekų informacijos sistema) programą ir visos jos šiuo metu yra mūsų filialo fonde.

   Galime pasidžiaugti, kad suaugusių užsienio grožinės literatūros skyrių papildė – Rasos Martusevičienės dovanotos naujos ir populiarios knygos: M. Higgins Clark „Nepamiršk manęs“, N. Neuhaus „Snieguolė turi mirti“, F. Michaels „Pilkoji pelytė“ taip pat Ingridos Barauskienės dovanotos užsienio grožinės literatūros populiarios ir naujos knygos suaugusiems: S. Montefiore „Senojo švyturio paslaptis“, „A. Imhof „Šilko kelio karalienė“, „Ch. McKellen „Atostogos su nepažįstamuoju“ bei J. Patterson „Siuzanos dienoraštis Nikolui“. Užsienio grožinės literatūros knygas suaugusiems – L. Jones „Perduokite pasaulį man“, F. Bret Harto „Gabrielis Konrojus“ bei populiarią lietuvių kilmės rašytojos R. Šepetys knygą „Tarp pilkų debesų“ padovanojo Aldona Baranauskienė.

   Džiaugiamės, kad šios akcijos dėka gavome reikiamas lietuvių grožinės literatūros klasikos knygas – J. Grušo „Meilė, džiazas ir velnias“, R. Granausko „Gyvenimas po klevu“, šias knygas bibliotekai padovanojo dosniausia 2015 metų rėmėja Rasa Martusevičienė.

   Smagu, kad prie šiųmetinės akcijos paramos prisidėjo vaikai ir paaugliai. Lietuvių grožinės literatūros klasikės Š. Raganos knygą vaikams „Lietuvos senovės istorijos pasakos“ bei užsienio grožinės literatūros knygas vaikams – Dž. Rodario „Čipolino nuotykiai“, Zep „Titeuf ir kiti dalykėliai“ padovanojo Erikas Ašaka. Populiarias užsienio grožinės literatūros knygas vaikamas – J. Gaarder „Mergaitė su apelsinais“ bei H. Ullrich „1000 priežasčių įsimylėjėliams (ne)susirašinėti“ padovanojo Ingrida Gineitytė. Patiems mažiausiems skaitytojams – Miglė Martusevičiūtė padovanojo naujas populiarios šiuolaikinės lietuvių vaikų rašytojos ir iliustruotojos L. Žutautės knygas iš serijos apie Kakę Makę: „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“, „Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“, „Kakė Makė ir didelė Tamsa“ bei užsienio grožinės literatūros V. Disnėjaus knygelę vaikams „Robinas Hudas“.

   Kaip ir ankstesniais metais pastoviai naujus ir populiarius savaitinius žurnalus „Žmonės“ (48 fiz. vnt.), bibliotekai dovanojo nuolatinė šių žurnalų rėmėja – Aušra Bacevičienė. Prie periodinių leidinių paramos šiais metais taip pat prisidėjo Algirdas Ališauskas, Ingrida Gineitytė

   Šiuo metu bibliotekoje eksponuojama akcijos ,,Iš širdies 2015“ dovanotų knygų paroda, bibliotekos lankytojai gali susipažinti su visomis knygomis, kiekvienas skaitytojas pagal savo poreikius gali išsirinkti norimas knygas ir perskaityti jas namuose.

    Bibliotekos skaitytojų vardu nuoširdžiai dėkojame visiems 2015 metų akcijos „Iš širdies“ bibliotekos rėmėjams: Rasai Martusevičienei, Ingridai Barauskienei, Aldonai Baranauskienei, Erikui Ašakai, Ingridai Gineitytei, Miglei Martusevičiūtei, Aušrai Bacevičienei, Algirdui Ališauskui, taip pat dėkojame Širvintų viešosios bibliotekos spaudinių komplektavimo skyriaus darbuotojoms. Artėjančių gražiausių metų švenčių – Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga visiems linkime, kad ateinantys metai būtų dosnūs prasmingais darbais, turtingi sėkme ir laime.

   Tradicinė paramos akcija yra prasminga ir kilni, tai ji bus organizuojama 2016 metais. Vėl lauksime norinčių ir galinčių dovanoti knygas ir periodinius leidinius.

Virginija Gigaškaitė
Širvintų viešosios bibliotekos
Vileikiškių filialo vyr. bibliotekininkė

Įrašas paskelbtas temoje Vileikiskis. Išsisaugokite pastovią nuorodą.