Popietė „Smagu ir įdomu Kakės Makės šalyje“

   Spalio 28 dieną Vileikiškių bibliotekoje vyko popietė vaikams „Smagu ir įdomu Kakės Makės šalyje“. Popietėje buvo pristatytos vaikų rašytojos ir iliustruotojos Linos Žutautės didžiulio populiarumo sulaukusios knygelės apie Kakę Makę: „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“, kuri 2010 metais IBBY (Tarptautinė vaikų ir jaunimo knygos taryba) pripažinta geriausia metų knyga mažiausiems skaitytojams, „Kakė Makė ir didelė Tamsa“, „Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“, „Kakė Makė ir pavogtas laikas“, „Kakė Makė groja dūdele“ (garsų knyga). Bibliotekoje nėra tik vienos knygelės „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“, bet tikimės greitu laiku gauti ir ją. Šios knygelės – tikrų tikriausios paveikslėlių knygos, padedančios tėvams patikėti vaikų, o vaikams – tėvų svajonėmis! Knygelių iliustracijos – pilnos meilės, o kiekvienas knygelių puslapis – kažkas netikėto.

   Popietės dalyviams: Neringai Salvinskytei, Gyčiui Jatkauskui, Ignui Brazulevičiui, Nedui Paciūnui, Erminui Jatkauskui, Jurui Barauskui, Karolinai Vaitkutei, Rimvydui Bagočiūnui, Laurai Vaitkutei labai patiko šios paveikslėlių ir įdomių istorijų knygelės. Kakės Makės istorijos yra labai linksmos, suprantamos ir pamokančios.

   Vėliau visi aplankė Kakės Makės interneto svetainę (www.kakemake.lt) ir dar daugiau sužinojo apie didžiulį Kakės Makės populiarumą. Šiuo metu Kakės Makės nuotykius jau skaito Rusijos, Danijos, Latvijos ir Pietų Korėjos vaikai.

   Popietės pabaigoje visi dalyviai gavo po Kakės Makės puodelį ir flomasterių rinkinį, kiekvienas pasidarė Kakės Makės knygų skirtuką…

   Gera nuotaika, kuri lydėjo nuo popietės pradžios iki pabaigos, įrodė, kad smagu ir įdomu Kakės Makės šalyje.

Virginija Gigaškaitė Vileikiškių filialo vyr. bibliotekininkė

Įrašas paskelbtas temoje Vileikiskis. Išsisaugokite pastovią nuorodą.