RENGINYS ŠIAULIŲ KAIME ,,LAIMINGA VAIKYSTĖ“

Gražią birželio 6-tosios popietę vaikai su tėveliais, mamytėmis, o kai kurie su močiutėmis rinkosi į atnaujinto pastato salę. Renginys, skirtas Vaikų gynimo dienai ir Tėvo dienai paminėti, prasidėjo kultūros centro Družų filialo vaikų lėlių teatro ,,Skudurinė Onutė” nuotaikingu spektakliu lietuvių liaudies pasakų motyvais ,,Kaip diedukas valgyti norėjo” ir sesučių Pimpyčių spektakliuku ,,Stebuklingas pyragas”.

Mažieji žiūrovai išpūtę akis žiūrėjo į neregėtas, nematytas vaidinančias lėles. Kai kuriuos lėlės šiek tiek išgąsdino. Net iš salės pabėgti norėjosi.

Spektakliukas baigėsi. Nuoširdžiai paploję ir padėkoję svečiams, visi buvo pakviesti į kiemą. Čia vyko įvairiausios linksmybės. Visi turėjo atlikti pirato Flinto mankštelę. Piešti ant trinkelių anūkams padėjo močiutės. Automobilių stovėjimo aikštelė pasipuošė nuostabiausiais piešiniais.

Vaikai užrištomis akimis turėjo tarp kelių mamų surasti savąją. Nei vienas neapsiriko.

Neliko be dėmesio ir tėveliai. Daug juoko sukėlė jų tėvystės tikrinimas. Nemažai pastangų turėjo padėti, kad užrištomis akimis tarp daugybės vaikų išrinktų savuosius. Viskas baigėsi laimingai. Tėveliai rado savo vaikus, vaikai didžiavosi tėveliais.

Vos visiems susirinkus prie vaišių stalo, pavėlavus, sukaitus, tiesiai iš stoties su didžiausiu lagaminu atbildėjo Pepė Ilgakojinė. Smagumėlis! Iš savo didžiojo lagamino pradėjo traukti įvairias paslaptingas dėžutes… Ir linksmybės tęsėsi: galvosūkiai, įvairios užduotys , žaidimai, šokiai…

Patenkinti buvo ir maži ir dideli. Vaikai gavo dovanų, suaugę – gerų emocijų.

Už šią šventę dėkojame Šiaulių kaimo bendruomenės aktyvui, kuris rūpinosi rėmėjais,  rėmė ir vedė šį renginį, taip pat visiems geros valios žmonėms, kurie visada mus palaiko ir dalyvauja mūsų renginiuose . Ačiū Jums.

Renginių organizatorė Danutė Stungienė

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.