ANT TAVO RANKŲ SUPASI GERUMAS

…Ačiū Tau už meilę ir naktis bemieges,
Už švelnumą rankų, virpesį širdies.
Visada mums liksi kaip gražiausias žiedas
Gėrio ir kantrybės, džiaugsmo ir vilties.
(A. Kazlauskienė. Motinai)

   Mama – visų mūsų pradžia, tai žmogus, kuris kiekvienam iš mūsų dovanoja pačią brangiausią dovaną – Gyvenimą. Tai šeimos židinio saugotoja, vaikų auklėtoja, pirmoji darbštumo ir gerumo mokytoja, liaudies dainų ir pasakų puoselėtoja. Nei vienas neužaugome be Mamos lopšinės, be pasakų vakarais. Ir tikrai nepamiršome, kad nėra pasaulyje rankų, kurios tiek daug dirbtų, kaip Mamos rankos, kaip nėra pasaulyje žmogaus, pas kurį būtų taip gera sugrįžti, kaip pas Mamą. Ir kaip atpildas už visus rūpesčius, už gerumą, už pasiaukojimą, už meilę Mamai – pirmasis gegužės sekmadienis. Mamos sekmadienis.

   Balandžio 30-osios popietę kvietėme Mamas pailsėti nuo kasdienių darbų , rūpesčių bei pasidovanoti pačias gražiausias akimirkas sau. Kvietėme ateiti į savąją biblioteką, kurioje tądien vyko šventė Mamoms ir Močiutėms „Ant Tavo rankų supasi gerumas“. Susirinkusioms Mamoms, Močiutėms, Promočiutėms padovanojome pačių gražiausių ir nuoširdžiausių eilėraščių puokštę.

   Eilėraščius skaitė Šešuolėlių I ir II kaimų bendruomenės pirmininkė V. Snitkienė ir bibliotekininkė V. Dilienė. Popietėje skambėjo B. Brazdžionio, J. Marcinkevičiaus, A. Kancevičiaus, A. Kazlauskienės, O. Buržaitės – Novikienės eilės ir nuoširdžiausi padėkos žodžiai. Šventė neprailgo, namo skirstytis neskubėjome, nes būti kartu mums buvo gera. Prisiminėme vaikystę ir iškrėstas išdaigas Mamai, drauge dainavome mūsų širdim mielas ir brangias dainas, kurias dainuoti išmokė taip pat Mama. Šventės pabaigoje kiekvienai atėjusiai Mamai padovanojome po rožės žiedą ir didelį bei nuoširdų AČIŪ.

   Už supratimą ir pagalbą dėkoju Šešuolėlių I ir II kaimų bendruomenės pirmininkei V. Snitkienei, o kad šventė įvyko ir pavyko tariu AČIŪ visoms atėjusioms Mamoms.

Šešuolėlių filialo vyr. bibliotekininkė
Vaida Dilienė

Įrašas paskelbtas temoje Šesuolėliai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.