Adventinė popietė Šešuolėlių bibliotekoje

   Vieną gruodžio popietę, kai už lango pūtė vėjas ir pro pilkus debesis saulės nesimatė, lauke buvo šalta, ūkanota ir niūru, o Šešuolėlių bibliotekoje- atvirkščiai, tądien buvo šilta, jauku ir gera. Tą gėrį skleidė knygelės, o šilumą- vaikai. Susirinkome visi įžiebti gerumo kibirkštėlės širdyje ir pasiruošti artėjančiai gražiausiai metų šventei šv. Kalėdoms. Visi drauge prisiminėme Advento žaidimus, Kūčių ir šv. Kalėdų papročius, tradicijas ir burtus, o kiek dar visokių pamokymų ir įdomybių atradome knygose.

   Popietės metu skaitėme pačius gražiausius eilėraščius, kuriuos vertėtų pasimokyti padeklamuoti Kalėdų seneliui , dainavome adventines dainas, žaidėme adventinius žaidimus. Popietės metu mes buvome truputį kitokie nei visada. Mes turėjome vieni kitiems daug ką pasakyti, o sakėme tai, ką liepė mūsų širdys. Išsakyti žodžiai buvo nuoširdūs, tikri ir daug ką žadantys. Mums visiems buvo gera būti kartu. Namo išsiskirstėme įžiebę širdy gerumo, meilės, vilties kibirkštėlę ir vieni kitiems linkėdami pačių gražiausių švenčių.

   Dėkoju savo jauniesiems bibliotekos lankytojams už aktyvų dalyvavimą, buvimą kartu ir linkiu kitais metais mylėti knygeles ir nepamiršti savos bibliotekos.

Šešuolėlių filialo vyr. bibliotekininkė
Vaida Dilienė

Įrašas paskelbtas temoje Šesuolėliai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.