Kūrybinė edukacija

edukacija_ach

Posted in Uncategorized | Komentarai įrašui Kūrybinė edukacija yra išjungti

Kviečia naujos knygos Družų bibliotekoje

RUGSĖJIS
Po langais iš ryto
Obuolių prikrito.
Gelsta klevo lapas-
Rudenėli labas!

Paskutinės gėlės
Liūdi vasarėlės.
Su rugsėju šnekas
Baltas smėlio takas.

O mažiesiems gera –
Sąsiuviniai šnara,
Šviečia pirmas lapas –
Mokyklėle, Labas!

Naujiems mokslo metams gausu naujienų Družų bibliotekoje. Linksmai mokytis skaityti, susipažinti su tekstu, įtvirtinti skaitymo įgūdžius kviečia visa serija „Katinėlio juodžio“ knygelių.

„Peliukas ir liuka“ – ši knygelė apie draugystę skirta 3-6 metų skaitytojams. Ji gali būti skaitoma kartu su tėveliais ir pačių vaikų savarankiškai – jos tekstas pateiktas skie-me-nuo-tas, kad mažiesiems būtų lengviau patiems perskaityti, galbūt, pačią pirmąją savo istoriją.

„Princesė ant žirnio“ – šioje knygoje pateikiami kiek supaprastinti pasakų tekstai, kad jas galėtų skaityti anglų kalbos besimokantys vaikai. Tas pats tekstas yra dviem kalbomis, tad vaikai galės mokytis jį palygindami.

Daug naujų knygų paaugliams, viena iš jų „Drugeliai virš bedugnės“ – aštraus siužeto psichologinis romanas apie gerumą ir draugystę, meilę, netektį ir išdavystę, beprotybę ir baimes, kurios paauglystėje būna itin ryškios ir daro didelę įtaką jauno žmogaus savimonei.

Naujiena šimtmečio knygelė „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai „- reikšmingiausių lietuvių autorių knygų vaikams ir paaugliams katalogas.

Suaugusiems daug įvairaus žanro naujų knygų. Tai ir trečioji kunigo Algirdo Toliato knyga „Šeštasis jausmas yra pirmas“.

Mėgstančius pavartyti spaudą, susipažinti su liaudies kultūra ir menu, kviečia naujai išleisti žurnalų numeriai.

Biblioteka laukia skaitytojų. Užsukite!

Družų filialo vyr. bibliotekininkė Vaida Valkauskienė
Posted in Druzai, Uncategorized | Komentarai įrašui Kviečia naujos knygos Družų bibliotekoje yra išjungti

Kūrybinis užsiėmimas

uzsiemimas

Posted in Širvintos | Komentarai įrašui Kūrybinis užsiėmimas yra išjungti

Projektas „Prisijungusi Lietuva“ Lietuvos bibliotekose

Clipboard01Šių metų balandį startavo projektas  „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” („Prisijungusi Lietuva“), kurio tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis.

Didžioji dalis projekte planuojamų Lietuvos gyventojams skirtų renginių ir veiklų vyks viešosiose bibliotekose.

Projektas skirtas gausiai gyventojų grupei – planuojama, kad įvairiose jo veiklose dalyvaus apie 500 tūkst. gyventojų, kurie vis dar nesinaudoja ar minimaliai naudojasi internetu, taip pat tie, kurie nori pagerinti savo skaitmeninius įgūdžius, išmokti geriau naudotis įvairiomis e. paslaugomis, daugiau sužinoti apie asmeninių duomenų apsaugą, apie netikras naujienas (fake news) ir pan. Bus kviečiami ir tie, kurie gali dalintis savo žiniomis ir prisidėti prie Lietuvos gyventojų skaitmeninio raštingumo ugdymo.

Projektas prasidėjo  nuo vietos bendruomenių atrankos.  Šiuo metu kviečiame jas registruotis svetainėje www.prisijungusi.lt ir dalyvauti projekte!

Jau šių metų spalį apskrityse prasidės susitikimai su bendruomenių atstovais, 2019 metais startuos mokomieji renginiai visos Lietuvos gyventojams.

Projekto renginiai vyks ir mūsų bibliotekoje, tad kviečiame sekti naujienas, jungtis prie projekto ir pasinaudoti puikia galimybe tapti sumaniais, atsakingais bei kuriančias skaitmeninio pasaulio piliečiais.

Daugiau informacijos apie artėjančius renginius galite rasti projekto „Prisijungusi Lietuva“ interneto svetainėje www.prisijungusi.lt bei  Facebook‘o paskyroje: www.facebook.com/prisijungusi.

Jei kilo kokių klausimų, maloniai prašome kreiptis į mūsų biblioteką arba projekto „Prisijungusi Lietuva“ komandą, tel. +370 616 04549.

Projektas „Prisijungusi Lietuva“ susijęs su kitu iš tos pačios priemonės finansuojamu projektu „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje infrastruktūroje“, kurio metu bus atnaujinta daugiau nei 1200 viešųjų bibliotekų kompiuterinė ir programinė įranga. Planuojama, kad regionų centruose esančios bibliotekos turės galimybę pasiūlyti tokias technologijas, kurių gyventojai ar namų ūkiai dar neturi: bus sukurtos naujos darbo vietos darbui su vaizdo ir garso ir (ar) grafine medžiaga, asmenų inžinerinius gebėjimus lavinančiais konstruktoriais, robotikos rinkiniais, taip pat darbui su virtualiosios realybės ir kt. įrenginiais. Plačiau apie infrastruktūros atnaujinimą viešosiose bibliotekose skaitykite čia


paraste

Posted in Širvintos | Komentarai įrašui Projektas „Prisijungusi Lietuva“ Lietuvos bibliotekose yra išjungti

8 klasių mokinių grafikos ornamentinės kompozicijos darbų paroda „Gamta“

Širvintų I.Šeiniaus viešosios bibliotekojs vaikų literatūros skyriuje eksponuojama Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos 8 klasių mokinių grafikos ornamentinės kompozicijos darbų paroda „Gamta“. Mokytoja Jolita Jurkevičiūtė.

Kviečiame pasigrožėti subtiliais ir elegantiškais darbais. Paroda veiks iki rugsėjo 30 d.
image00003 image00002 image00001
Posted in Uncategorized | Komentarai įrašui 8 klasių mokinių grafikos ornamentinės kompozicijos darbų paroda „Gamta“ yra išjungti

Vaikų vasaros skaitymo programa „Gaudyk akimirką, skatinančią skaityti“

2018 m. birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d. Širvintų I.Šeiniaus viešojoje bibliotekoje buvo vykdoma vaikų vasaros skaitymo programa „Gaudyk akimirką, skatinančią skaityti“. Kvietėme vaikus skaityti, kurti, žaisti arba tiesiog įdomiai ir smagiai leisti laisvalaikį.

Kiekvienas dalyvis gavo skaitymo programos lankstinuką. Jame buvo numatytos šešios veiklos:  bibliotekoje pasirinkta ir perskaityta knyga; perskaityta knyga iš sąrašo „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“ ; kryžiažodžių sprendimas, piešinių spalvinimas; informacijos ieškojimas enciklopedijose; Kakės Makės personažo spalvinimas; kūryba, geri darbai, pagalba bibliotekoje. Už kiekvieną atliktą veiklą į lankstinuką buvo klijuojami lipdukai. Be knygų skaitymo, populiariausi užsiėmimai buvo piešinių spalvinimas ir informacijos ieškojimas enciklopedijose. Beje, šis užsiėmimas vaikų literatūros skyriuje labai mėgstamas daugelį metų. Viena skaitytojų karta jį perima iš kitos.

Daugiausia lipdukų surinko mūsų aktyviausi skaitytojai : Karina Fedotova, Gabrielė Krūminaitė, Nojus Ambrizas, Dominykas Baikauskas, Gita Ambrizaitė. Jiems bus įteiktos bibliotekos atminimo dovanėlės.

Džiugu, kad vaikai vasarą, kai saulė žemele ritinėjosi, nepamiršo bibliotekos, leido laiką jaukioje ir draugiškoje aplinkoje. Mūsų dėmesys ir rūpestis visada bus skirtas kiekvienam lankančiam biblioteką.

IMAGE05 IMAGE03 IMAGE02IMAGE01

Vyresn. bibliotekininkė Lolita Pliukštienė

Posted in Širvintos | Komentarai įrašui Vaikų vasaros skaitymo programa „Gaudyk akimirką, skatinančią skaityti“ yra išjungti

Šimtmečio širvintišių apdovanojimai

Lietuvai švenčiant Valstybės atkūrimo šimtmetį, rugsėjo 1 d., šeštadienį, Širvintose vyko prasminga šventė – Šimtmečio širvintiškių apdovanojimai. Apdovanoti labiausiai Širvintų kraštui nusipelnę žmonės, tarp kurių – rašytojai, visuomenės veikėjai, mokytojai, medikai, kultūros srities atstovai, daugiavaikės mamos. Viena iš šios prasmingos šventės iniciatorių buvo Igno Šeiniaus viešoji biblioteka. Didžiuojamės ir džiaugiamės žmonėmis, kurie garsina Širvintų kraštą. Už nuotraukas dėkojame Denisui Kizinui.

Daugiau nuotraukų rasite čia

Bibliotekininkė Ugnė Trumpickaitė

Posted in Širvintos | Komentarai įrašui Šimtmečio širvintišių apdovanojimai yra išjungti

Šimtmečio širvintiškių apdovanojimai! Kviečiame dalyvauti!

39674682_1970928282967148_1131728031434407936_n

Posted in Širvintos | Komentarai įrašui Šimtmečio širvintiškių apdovanojimai! Kviečiame dalyvauti! yra išjungti

Skelbiamas šimtmečio širvintiškių sąrašas

Lietuvai minint valstybės atkūrimo šimtmetį, siekiant pagerbti kraštui nusipelniusius žmones, Širvintų rajone buvo organizuoti Šimtmečio širvintiškių rinkimai. Juos visuomenės iniciatyva organizavo Igno Šeiniaus viešoji biblioteka ir Širvintų rajono savivaldybė.

Bibliotekai pakvietus, visi Širvintų r. gyventojai aktyviai siūlė kandidatus. Kandidatų sąrašą papildė Širvintų r. savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės potvarkiu sudaryta 12 narių darbo grupė. Iš viso kandidatų sąraše buvo įrašyta 154 asmenys.

Darbo grupės sprendimu, bendrame sąraše, pateiktame balsavimui, nebuvo įrašyta 20 mirusių asmenų, kuriems suteiktas Šimtmečio širvintiškio apdovanojimas bus įteiktas jų šeimos nariams.

Širvintų r. Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos direktoriaus įsakymu sudaryta balsų skaičiavimo komisija sudarė ir skelbia visuomenės išrinktą Šimtmečio širvintiškių šimtuką.

Atkreipiame dėmesį, kad komisijos sprendimu vienos šeimos asmenims, sutuoktiniams, kurie pagal balsų skaičių pateko į Šimtmečio širvintiškių šimtuką, bus skirtas vienas apdovanojimas.

Taip pat pažymime, kad Širvintų r. Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos direktoriaus įsakymu sudaryta balsų skaičiavimo komisija gavo Širvintų r. savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės prašymą, kuriame ji dėkoja Širvintų r. žmonėms už išreikštą pasitikėjimą ir jai skirtus balsus, tačiau prašo išbraukti iš sąrašo, nes yra šios idėjos autorė ir viena iš iniciatyvos organizatorių.

Šimtmečio širvintiškių apdovanojimų iškilmės vyks šių metų rugsėjo 1 d.

Šviesios atminties mūsų krašto šviesuoliai, kuriems suteiktas Šimtmečio širvintiškio vardas, (apdovanojimas bus įteiktas jų šeimos nariams)

Viktoras Alekna,literatas, istorikas, publicistas, mokytojas.
Alfonsas Balsevičius,medikas, kraštotyrininkas.
Jonas Dambrauskas, kompozitorius, choro dirigentas, vargonininkas.
Vasilijus Dorofejevas, kolūkio „Širvinta“ pirmininkas, žemės ūkio valdybos viršininkas.
Pranas Gaida-Gaidamavičius, kunigas, teologijos daktaras, visuomenės veikėjas.
Monsinjoras Česlovas Krivaitis, dvasininkas, monsinjoras, Širvintų krašto garbės pilietis.
Algis Kryžanauskas, poetas, mokytojas.
Antanas Kuliešius, matematikos mokytojas, ilgametis mokyklos direktorius.
Pranas Navalinskas, ristūnų žirgų lenktynininkas ir treneris.
Liudvikas Oškinis, miniatiūrų ir apybraižų autorius.
Aldona Pažusytė, muzikos mokytoja, Igno Šeiniaus premijos laureatė.
Jeronimas Pauliukonis, Muzikos mokytojas, Muzikos mokyklos direktorius, dainos „Širvinta“ muzikos autorius.
Domininkas Pieškus, kunigas.
Juozas Plenta, karininkas, kovų už Lietuvos nepriklausomybę dalyvis.
Jonas Rudzinskas, mokytojas, žurnalistas, etnokultūros puoselėtojas.
Ignas Šeinius, lietuvių ir švedų rašytojas, diplomatas, spaudos darbuotojas.
Juozas Šiaučiūnas, pedagogas, Kernavės muziejaus įkūrėjas.
Nikodemas Švogžlys-Milžinas, kunigas, eseistas, publicistas.
Ipolitas Užkurnys, tautodailininkas, rašytojas.
Antanas Zaremba, muzikantas armonikininkas.


Šimtmečio širvintiškių sąrašas

Bakšys Antanas, ilgametis kūno kultūros mokytojas, mokymo priemonių išradėjas
Bankauskas Sigitas, seniūnas, Širvintų rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas
Baravykai, Lida ir Augenijus, verslininkai, rėmėjai, įmonės „Baltoji Savingė“, A. Baravyko PĮ savininkai
Barbaravičiai, Jūratė ir Jonas. Jūratė – buvusi pedagogė, choreografė, visuomeninkė, Igno Šeiniaus premijos laureatė. Jonas – tremtinių ir politinių kalinių choro vadovas
Bareckienė Aldona, žurnalistė, redaktorė
Baronas Kazys, buvęs Švietimo skyriaus vedėjas
Bartašienė Gražina, buvusi medicinos darbuotoja, akušerė
Beliakova Aldona, medicinos slaugytoja
Bikulčienė Laimutė, etninės kultūros puoselėtoja, folklorinio ansamblio „Savingė“ vadovė.
Bonikatas Remigijus, buvęs mokytojas, Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys
Burakovienė Audronė, Širvintų kultūros centro darbuotoja,  choro „Navis“ vadovė
Čekuolis Algimantas, žurnalistas, rašytojas, publicistas
Černa  Antanas, kunigas, altarista
Chmeliauskas Romualdas, žolės riedulio treneris
Dabravolskas Juozapas, buvęs Širvintų parapijos klebonas
Didžiokienė Nijolė, tautodailininkė, rėmėja,  2016 m. „Metų geradarė“
Gridziuška Julijanas, tautodailininkas
Gudašis Alfonsas, visuomenininkas, savanoris, Sausio 13-osios įvykių dalyvis
Gujytė Valda, visuomenininkė
Jablonskai,  Zofija ir Vladislovas. Zofija – buvusi mokytoja, tautinio meno puoselėtoja, Igno Šeiniaus premijos laureatė. Vladislovas – buvęs mokytojas, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Širvintų skyriaus pirmininkas
Jakimavičius Algirdas, Kultūros centro garso ir šviesos operatorius, Igno Šeiniaus premijos laureatas
Janavičius Arvydas, savanoris, Sausio 13-osios įvykių dalyvis
Jotautis Remigijus, gydytojas chirurgas
Jurkevičienė Nijolė, veterinarijos gydytoja, daugiavaikė motina
Kadžiai, Rimutė ir Jonas Rimantas. Rimutė – ilgametė akių ligų gydytoja. Jonas Rimantas – gydytojas stomatologas, Šaulių sąjungos narys, „Auksinės krivūlės“ riteris
Kanapienienė Gema, Beivydžių kaimo gyventoja, ilgametė pašto darbuotoja
Kanapienis Antanas, savanoris, Sausio 13-osios įvykių dalyvis
Kavaliukienė Aldona, Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos amatų būrelio vadovė
Klimas Leonas, kunigas, dekanas
Lemešovienė Danutė, socialinė darbuotoja
Lidžiai, Kristina ir Antanas. Kristina – gydytoja odontologė-ortopedė. Antanas – gydytojas rentgenologas, Igno Šeiniaus premijos laureatas
Lučiūnas Jonas, fotografas, kraštotyrininkas
Lučiūnienė Ona, Čiobiškio sen. Spietiškių k. gyventoja, daugiavaikė motina
Lučiūnienė Vilma, gydytoja
Makauskai, Rita ir Gediminas. Rita – Anciūnų filialo vyr. bibliotekininkė. Gediminas – Kultūros centro Anciūnų filialo vedėjas. Abu – Anciūnų kaimo kapelos nariai, aktyvūs bendruomenės dalyviai
Malinauskai,  Povilas ir Liudmila. Tautodailininkai
Marcinkevičius Antanas, agronomas
Martinaitienė Janina, ilgametė Širvintų gimnazijos direktorė, Širvintų krašto garbės pilietė
Masiukienė Veronika, poetė, dvejų knygų autorė, buvusi Kiauklių senjorų klubo pirmininkė
Matukaitienė Vyta, kraštotyrininkė,  bibliotekininkė
Matuliai, Vida ir Vytautas, rėmėjai, 2017 m. „Metų geradariai“
Matulienė Elena, buvusi Anciūnų etnografinio ansamblio dalyvė, daugiavaikė motina
Miliukienė Aldona, Jauniūnų k. gyventoja, daugiavaikė motina
Miliukienė Danutė, Igno Šeiniaus premijos laureatė, ilgametė lietuvių kalbos mokytoja
Naraškevičius Petras, rašytojas, žurnalistas
Norušis Kęstutis, tautodailininkas
Orakauskas Henrikas, skulptorius
Orševska Jadvyga, ansamblio „Linksmosios močiutės“ narė
Pakalnienė Elena, buvusi Bagaslaviškio pagrindinės mokyklos direktorė
Pauliukonis Gintaras, koncertmeisteris, Igno Šeiniaus premijos laureatas, buvęs Širvintų meno mokyklos direktorius
Paunksnienė Gražina,  buvusi gydytoja ginekologė
Pavasariai, Romas ir Stasė, visuomenininkai, rėmėjai
Petkūnienė Elena, Širvintų vaikų dienos centro vadovė, Igno Šeiniaus premijos laureatė
Petreikis Kazys, muzikantas, muzikos mokytojas
Polonskienė Rožė, buvusi muzikos mokytoja, etnokultūros puoselėtoja
Pundziūtė Monika, atlikėja
Puzinaitė Palmira, ilgametė matematikos mokytoja
Remienė Marija, Širvintų krašto garbės pilietė, rėmėja, išeivijos
Rolis Alvydas, Musninkų bendruomenės „Spindulys“ pirmininkas
Romaška Jonas, armonikininkas, Igno Šeiniaus premijos laureatas
Romaškienė Ona, ilgametė vaistininkė
Sockis Borisas, buvęs ilgametis rajono sporto koordinatorius
Sprogiai, Veronika ir Stanislovas. Veronika – buvusi lopšelio-darželio „Saulutė“ vedėja. Stanislovas – buvęs švietimo darbuotojas, kapinių prižiūrėtojas
Stankevičius Jonas, mokytojas, istorikas
Stoniai, Zina ir Jonas. Zina – visuomenininkė, tautinio meno puoselėtoja, Igno Šeiniaus premijos laureatė. Jonas – visuomenininkas
Strakšys Vidmantas, žolės riedulio pradininkas Širvintose
Stundžia Vytautas, rėmėjas,  kooperatyvo „Veivera“ vadovas
Taparauskienė Dalia, Družų kaimo bendruomenės pirmininkė, Igno Šeiniaus premijos laureatė
Ušackienė Sidona, buvusi Širvintų kultūros centro direktorė, Igno Šeiniaus premijos laureatė
Usonienė Aldona, ilgametė medicinos darbuotoja, akušerė
Vaicekauskai,  Helena ir Leonas. Helena – ilgametė Širvintų „Atžalyno“ mokyklos direktorė, Širvintų krašto garbės pilietė, Leonas – buvęs mokytojas, Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo 10-osios rinktinės Širvintų šaulių 10-osios kuopos vadas, visuomenininkas
Vaicekauskienė Filomena, buvusi lietuvių kalbos mokytoja, kraštotyrininkė, Igno Šeiniaus premijos laureatė
Valaitytė Irena, Kristaus Karaliaus kongregacijos namų Kernavėje vienuolė
Valančienė Ona, buvusi Gelvonų gimnazijos direktorė, Igno Šeiniaus premijos laureatė
Vareikienė Roma, lietuvių kalbos mokytoja, Igno Šeiniaus premijos laureatė, Lietuvos metų mokytoja
Vėbrienė Joana, ilgametė vaikų ligų gydytoja
Vitkūnas Jonas, istorikas, muziejininkas
Vošteriai Janina ir Liubomiras Bronislavas,  ūkininkai, linų augintojai, edukatoriai
Zibalas Romas, lietuvių kalbos mokytojas, Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys
Žitlinskas Eugenijus, visuomenininkas, Sąjūdžio aktyvistas, Sausio 13-osios įvykių dalyvis

Jasiukevičienė Skolastika, buvusi „Bočių“ draugijos pirmininkė, daugiavaikė motina (apdovanojimas jau įteiktas garbingos sukakties proga).

Atkreipiame dėmesį, kad komisijos sprendimu vienos šeimos asmenims, sutuoktiniams, kurie pagal balsų skaičių pateko į Šimtmečio širvintiškių šimtuką, arba pagal balsavime dalyvavusių gyventojų, darbo grupės narių siūlymus, bus skirtas vienas apdovanojimas. Taip pat balsavimo metu sulaukus daugelio atėjusių balsuoti gyventojų pasiūlymų, kurios buvo užprotokoluotos ir pateiktos svarstyti balsų skaičiavimo komisijai bei Savivaldybės darbo grupei, į Šimtmečio širvintiškių sąrašą buvo įtraukta ilgametė akušerė Aldona Usonienė ir kunigas dekanas Leonas Klimas.

Taip pat pažymime, kad Širvintų r. Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos direktoriaus įsakymu sudaryta balsų skaičiavimo komisija gavo Širvintų r. savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės prašymą, kuriame ji dėkoja Širvintų r. žmonėms už išreikštą pasitikėjimą ir jai skirtus balsus, tačiau prašo išbraukti iš sąrašo, nes yra viena iš šios iniciatyvos organizatorių.

Posted in Informacija, Širvintos | Komentarai įrašui Skelbiamas šimtmečio širvintiškių sąrašas yra išjungti

Balsavimas baigėsi!

Lietuvai minint valstybės atkūrimo šimtmetį, siekiant pagerbti kraštui nusipelniusius žmones, Širvintų rajone buvo organizuoti Šimtmečio širvintiškių rinkimai. Juos visuomenės iniciatyva organizavo Igno Šeiniaus viešoji biblioteka ir Širvintų rajono savivaldybė.

Bibliotekai pakvietus, visi Širvintų r. gyventojai aktyviai siūlė kandidatus. Kandidatų sąrašą papildė Širvintų r. savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės potvarkiu sudaryta 12 narių darbo grupė. Iš viso kandidatų sąraše buvo įrašyta 155 asmenys.

Komisijos sprendimu, bendrame sąraše, pateiktame balsavimui, nebus įrašyta 20 mirusių asmenų, kuriems suteiktas Šimtmečio širvintiškio apdovanojimas bus įteiktas jų šeimos nariams.

 1. Viktoras Alekna
 2. Alfonsas Balsevičius
 3. Jonas Dambrauskas
 4. Vasilijus Dorofejevas
 5. Pranas Gaida-Gaidamavičius
 6. Monsinjoras Česlovas Krivaitis
 7. Algis Kryžanauskas
 8. Antanas Kuliešius
 9. Pranciškus Navalinskas
 10. Liudvikas Oškinis
 11. Aldona Pažūsytė
 12. Jeronimas Pauliukonis
 13. Dominykas Pieškus
 14. Juozas Plenta
 15. Jonas Rudzinskas
 16. Ignas Šeinius
 17. Juozas Šiaučiūnas
 18. Nikodemas Švogžlys-Milžinas
 19. Ipolitas Užkurnys
 20. Antanas Zaremba

 

Antruoju etapu, rugpjūčio 1–8 d., Viešojoje Igno Šeiniaus bibliotekoje ir jos filialuose vyko balsavimas.

Šiandien, t.y. rugpjūčio 9 d., darbą pradėjo Širvintų r. Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos direktoriaus įsakymu sudaryta balsų skaičiavimo komisija, kuri sudarys visuomenės išrinktą Šimtmečio širvintiškių šimtuką. Šimtmečio širvintiškių sąrašas bus paskelbtas rugpjūčio 13 d., pirmadienį.

Savivaldybės darbo grupė darbą tęs, organizuodama Šimtmečio širvintiškių apdovanojimų iškilmes, kurios numatomos šių metų rugsėjo 1 d.

Dėkojame visiems, aktyviai įsiliejusiems į šią iniciatyvą, siūliusiems kandidatus ir balsavusiems!!!

IMAGE000001 IMAGE000002 IMAGE000003

Posted in Širvintos | Komentarai įrašui Balsavimas baigėsi! yra išjungti