Parodos „Kur prieš daugelį daugelį metų…“ atidarymas

      Gegužės 29 d. Viešosios bibliotekos skaitykloje vyko spaudinių ir nuotraukų parodos „Kur prieš daugelį daugelį metų…“ atidarymas. Paroda skirta Širvintų miesto 540-ies metų jubiliejui paminėti.

   Renginį pradėjo Kultūros centro darbuotojų Nijolės Vitkauskaitės ir Audronės Burakovienės atliekamas Širvintų miesto himnas „Širvinta“. Sveikinimo žodį tarė Viešosios bibliotekos direktorė Laima Kutiščeva ir laikinai einanti Administracijos direktoriaus pareigas Ingrida Baltušytė-Četrauskienė. Svarbiausius Širvintų miesto istorijos momentus apžvelgė Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokytojas metodininkas Jonas Stankevičius.

   Mokytojui buvo įteikta laikinai mero pareigas einančios tarybos narės Živilės Pinskuvienės padėka.

    Susipažinus su svarbiausiais Širvintų miesto įvykiais, susirinkusieji buvo pakviesti pakilti ir apžiūrėti parodą. Mokytojas Jonas Stankevičius su visais nuoširdžiai bendravo, entuziastingai komentavo parodoje eksponuojamas nuotraukas, pasakojo dar negirdėtus miesto istorijos įvykius. Fone skambant muzikai, buvo rodomos skaidrės su senomis ir naujomis miesto nuotraukomis. Dabartinių Širvintų nuotraukų autorė Sandra Apavičiūtė.

     Šiltas ir nuoširdus bendravimas suteikė renginiui jaukumo, visi susirinkusieji išėjo kupini gerų emocijų, malonių įspūdžių ir naujų žinių apie savo miestą.

      Paroda bus eksponuojama visą birželio mėnesį Viešosios bibliotekos skaitykloje, todėl maloniai kviečiame apsilankyti.

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja
Jolita Andrukaitienė

Įrašas paskelbtas temoje paroda, renginys. Išsisaugokite pastovią nuorodą.